Posledne spravy
17.09.2017 02:36 - Reštart klanu s novými veliteľ...
29.10.2016 18:33 - Podakovanie za prispevky na be...
30.09.2016 09:28 - Nový teamspeak !!!
12.09.2016 14:38 - Zmazeme Web stranky ?
Akcie
Neboli nájdené žiadne akcie
Domov
O nas Pravidla klanu Poziadavky Roty Teamspeak Kontakt
Klanové informácie
Novinky Hlasovania Akcie Články
Aktualne hlasovanie
Žiadny aktívny hlas
Pravidlá -

§ 1 Priatelsky pristup.
(Neurazat inych clenov klanu, aj ked sa Vam nepacia, alebo nesuhlasite s ich nazormi. Snažme sa navzajom rešpektovať). KLAN v preklade znamená „pevne zomknuté spoločenstvo“ a to predurčuje k tomu, aby sme držali spolu a podporovali sa.

§ 2 Budovanie dobreho mena klanu.
Hra by mala byť FAIR PLAY, žiadne podrazy a urážky, hoci aj voči nepriateľovi v bitke nie sú povolené. Budujme si povest četného a férového klanu, za ktorý budeme s hrdosťou hrať!

§ 3 Funkčný Teamspeak (TS).
Pre členov klanu je povinný mať funkčný teamspeak. Dokonca je povinné ho mať nastavený tak, abz to neobťažovalo ostatných hráčov. Pre hracov CW a turnajov je povinné byt prihlaseny na TS pocas hry a pre hracov caty/timovky vyhoda. Veliteľ caty/timu/rotz/opevnenia môže vymenit hraca, za hraca čo je práve prihlásený na TS. Ak niekto nebude mať funkčný TS a ani toto rýchlo nenapraví bude to viesť k vylučeniu z klanu. Velenie chápe, že niekedy nemožete rozprávať, ale aspoň mozete počúvať. My (celý klan) sa zase budeme snazit aby sme vela zbytocne nerozpravali.

§ 4 Klan/Rotu/Opevnenie/Tim riadi velitel.
Na to je velenie. Velitelia sa týmto zaväzujú rozhodovať a konať v záujme hráčov klanu.V akejkolvek bitke (cate/rote/timovke...) má nastarosti taktiku velitel a preto to nehajte riadiť jeho, neskáčte do reči udržiavajte „rádiový klud“, kým sa taktika nevysvetlí ((každý velitel je iný a môže byť dohodnuté operatívne inak))

§ 5 Spoločné aktivity.
Aspon raz do tyzdna hrat catu, rotu, timovku s niekym v klane. (Inak by nemalo vyznam v klane byt, nie ? ). Nesplnenie tohto bodu považujeme za „nečinnosť“. Po dosiahnutí 100 členov klanu v takomto prípade to bude viesť k vylúčeniu z klanu (V prípade že budete dlhsie ako mesiac mimo, dajte vediet niekomu z velenia. V takomto prípade nebudete postavený mimo službu – vždy sa dá dohodnúť, dôležité je však navzájom komunikovat). Ak chybaju v klanovej vojne alebo turnaji 1,2 ludia a ste prihlaseny snazte sa pomoct klanu a prist na "Specialnu bitku". Naozaj je dobre pomoct klanu nezaberie to vela casu. Inak Klanove vojny (CW) alebo turnaje nie su povinne. Je však snom každého klanu a hrdosťou každého hráča zúročiť tvrdú drinu a zvítaziť nad nepriatelom, čo i len v jednom z nich. Napriek tomu nechávame rozhodnutie zapojiť alebo nezapojiť sa na vás.

§ 6 Vlastnenie klanovych vozidiel.
Pre hranie v klane a teda spolocne aktivity je potrebne vlastnit aj klanove vozidla. Doteraz to boli vozidla tier 6, tier 8. Casom chceme postupit aj na tier 10. Jeden z tychto tankov je povinnost mat v garazi. Presny typ najdete v poziadavkach. Kto nema tieto tanky a nedohodne s velenim ako do napravi, bude z klanu vyluceny, nakoľko nieje potrebné byť v klane ak člen nemá záujem spoločne budovať klan.

§ 7 Komunikacia s velenim.
Velenie klanu vyuzíva informačné prostriedky:

na prezentáciu cinnosti, informovanie a komunikaciu s hracmi. Na web stranku ma kazdy hrac svoj login a heslo. Cez tento web vie komunikovat s vedenim aj ked vedenie nie je prihlasene v hre.

Neustale, viacnasobne neodpovedanie veleniu (stačí komunikovať s jedným členom) na súkromné správy v hre alebo na webe bude považované za necinnost v klane a teda bude viesť k vylúčeniu z klanu.

§ 8 Min. poziadavky na prijatie do klanu.
Su popisane v minimalnych podmienkach.
Zopakujem ich aj tu.
  • Minimálne účasť v 3000 bitkách
  • Minimálne Win8 500 bodov (Mozne skontrolovat na linke http://www.wotstats.org/)
  • Minimálne 45% víťazstiev
  • MInimalne priemerne skusenosti 300
  • Minimálne vlastniť tier 6+
  • Odporucane mat jeden tank z každého tier 6, 8, 10
  • Minimálny vek 10+

§ 9 Odchod z klanu.
Odist z klanu mozete kedy chcete, len je slusne informovat o tom niekoho z velenia. Spätná väzba ohladne odchodu z klanu može napomocť zmene do buducna, vopred za nu dakujeme. (Vynimocne bude opatovne prijatie do klanu riesit uzsie velenie pretoze chapeme ze niekedy clovek moze chciet napravit svoj omyl, ale klan nieje holubnik a teda odchod je potrebne zvazit velmi dokladne.).